Förflutna

Förflutna

Arkiv

Säsongsprogram

Cirko & Agit-Cirk presenterar: Kadonnut

Säsongsprogram

Nuua: Vaarna

Säsongsprogram

Follow Me -workshop

Säsongsprogram

Be flat: Follow me

Gästspel

Stage – Söderviks sommarteater: Red Nose Company – Babylon (FI)

Gästspel

Stage – Söderviks sommarteater: Red Nose Company: Don Quijote (ENG)

Gästspel

Stage – Söderviks sommarteater: En kväll med koreografen: Valtteri Raekallio

Gästspel

Stage – Söderviks sommarteater: Compañía Kaari & Roni Martin goes ROOTS

Gästspel

Stage – Söderviks sommarteater: Scenpoesikabarén

Gästspel

Stage – Söderviks sommarteater: A DARK POST-MIDSUMMER NIGHT'S DREAM

Gästspel

Stage – Söderviks sommarteater: PUNCH UP! – RESISTANCE AND GLITTER

Gästspel

Stage – Söderviks sommarteater: Cirkuskabarén - Elämys!

Säsongsprogram

KIERROT: Botartnical Garden

Säsongsprogram

KIERROT: The Second Beginning - vertical/horizontal

Säsongsprogram

KIERROT: Ensimmäinen alku – versoaminen

Säsongsprogram

KIERROT: Atonaalinen askartelu

Säsongsprogram

KIERROT: Taiteen ja viihteen kierrot

Säsongsprogram

KIERROT: Sukupuolisessio: Parkour Queen, Parrakas voimanainen ja Hissimusiikkipoika

Säsongsprogram

KIERROT: Kasvitaiteellinen puutarha

Säsongsprogram

Circo Aereo: in_between

Säsongsprogram

KIERROT: Objekti – Subjekti?

Säsongsprogram

Taiteellisen Ajattelun Akatemia 2018–2020: KIERROT

Säsongsprogram

INSTÄLLD Recover Laboratory: 100 000 000 %

Säsongsprogram

INSTÄLLD Victoria Thierrée Chaplin: Bells and Spells

Säsongsprogram

INSTÄLLD Le Gros Orteil: The Librarian

Säsongsprogram

John-Paul Zaccarini: The MixRace MixTape

Säsongsprogram

Cirkus Cirkör: Bloom

Gästspel

Petri Kekoni Company: 369

Säsongsprogram

Kalle Nio: The Green

Säsongsprogram

Kate McIntosh: In Many Hands

Säsongsprogram

Jäntti & Venna: Ballantine Scale

Samarbetsfestival

Object

Säsongsprogram

Sivuhenkilöt: Mina vingar får inte plats i kafferummet

Säsongsprogram

Gravity & Other Myths: Backbone

Säsongsprogram

Race Horse Company: Chevalier

Säsongsprogram

Menteuses: À Nos Fantômes

Säsongsprogram

Laura Murphy: Contra

Gästspel

Kekäläinen & Company: Främling

Säsongsprogram

Weibel & Weibel Co. : Breaking Point

Gästspel

Raekallio Corp.: Oneiron