Ohjelmisto

Syksyn ohjelmisto on täällä

Tutkimusmatkoja maailmoihin

Ohjelmisto

Menneet ohjelmat

Vierailuohjelma

Raekallio Corp.: Oneiron

  • to 10.1. klo 19:00
  • pe 11.1. klo 19:00
  • la 12.1. klo 19:00
  • su 13.1. klo 15:00
  • su 13.1. klo 19:00
Lue lisää ja osta liput
Kausiohjelma

Weibel & Weibel Co. : Breaking Point

  • ti 5.2. klo 19:00
  • ke 6.2. klo 19:00
  • to 7.2. klo 19:00
  • pe 8.2. klo 19:00
  • la 9.2. klo 19:00
  • su 10.2. klo 15:00
  • ti 12.2. klo 19:00
  • ke 13.2. klo 19:00
  • to 14.2. klo 19:00
  • pe 15.2. klo 19:00
  • la 16.2. klo 19:00
  • su 17.2. klo 15:00
Lue lisää ja osta liput
Vierailuohjelma

Kekäläinen & Company: Vieras

  • su 24.2. klo 15:00
  • ti 26.2. klo 19:00
  • to 28.2. klo 19:00
  • la 2.3. klo 19:00
  • ti 5.3. klo 19:00
  • to 7.3. klo 19:00
  • la 9.3. klo 19:00
Lue lisää ja osta liput
Kausiohjelma

Laura Murphy: Contra

  • to 7.3. klo 20:00
  • pe 8.3. klo 20:00
Lue lisää ja osta liput
Kausiohjelma

Les Menteuses: À Nos Fantômes

  • ke 13.3. klo 19:00
  • pe 15.3. klo 19:00
  • la 16.3. klo 19:00
  • su 17.3. klo 19:00
  • ti 19.3. klo 19:00
  • ke 20.3. klo 19:00
Lue lisää ja osta liput
Yhteistyöfestivaali

Oh My Puppets! - TEHDAS Teatteri: Ole mun Querelle

  • to 11.4. klo 19:00
Lue lisää ja osta liput
Yhteistyöfestivaali

Oh My Puppets! - Erika Malkki: Pohjatar

  • pe 12.4. klo 18:00
  • la 13.4. klo 18:00
Lue lisää ja osta liput
Yhteistyöfestivaali

Oh My Puppets! - Antti-Juhani Manninen & Jouni Järvenpää: Youth – A Narrative

  • pe 12.4. klo 19:30
  • la 13.4. klo 19:30
Lue lisää ja osta liput
Yhteistyöfestivaali

Oh My Puppets! - Kuuma Ankanpoikanen: Hikoileva maapallo – jöröjukkamaisia tarinoita ympäristöstämme

  • la 13.4. klo 15:00
Lue lisää ja osta liput

OH MY! -klubi

  • la 13.4. klo 21:00
Lue lisää ja osta liput
Kausiohjelma

Race Horse Company: Chevalier

  • pe 3.5. klo 18:00
  • la 4.5. klo 14:00
  • la 4.5. klo 18:00
  • su 5.5. klo 14:00
  • ti 7.5. klo 18:00
  • to 9.5. klo 18:00
  • su 12.5. klo 14:00
  • ti 14.5. klo 18:00
  • ke 15.5. klo 18:00
  • to 16.5. klo 18:00
  • la 18.5. klo 14:00
  • la 18.5. klo 18:00
  • su 19.5. klo 14:00
Lue lisää ja osta liput
Kausiohjelma

Gravity & Other Myths: Backbone

  • pe 24.5. klo 19:00
  • la 25.5. klo 19:00
Lue lisää ja osta liput